Inštitút Monitoringu a Analýz, s.r.o. (IMAZ)

Poskytujeme odborné služby v oblasti energetiky a sieťových odvetví. Pre všetkých záujemcov je k dispozícii monitoring domácej a medzinárodnej energetickej legislatívy a prehľad informácií o dianí v energetike v celoeurópskom meradle.

Individuálny prístup / Profesionalita / Pôsobnosť

IMAZ, s. r. o. – špecialista na energetický manažment

Vždy o krok vpred

O čo nám ide

energetike ako chrbtovej kosti každého hospodárskeho priestoru sa už povedalo dosť. Málo sa však hovorí o problémoch podnikania v tomto odvetví. Ekonomické záujmy štátu, lepšie povedané lobistických skupín, sa krížia so záujmami veľkých nadnárodných korporácií, výrobcov, dodávateľov, obchodníkov a odberateľov. Podnikateľské prostredie v energetike je omotané pavučinou legislatívy, ktorej bezpodmienečné uplatňovanie, často pod hrozbou likvidačných sankcií, vyžadujú všetky stupne štátnej a lokálnej administratívy v podobe  množstva zákonných a podzákonných povinností.

imaz

Prečo práve my?

S nami sa už nebudete musieť zaoberať pre vás na prvý pohľad nepodstatnými, ale v konečnom dôsledku práve o to viacej neodkladnými úlohami, ktoré na vás číhajú zo všetkých strán.

01

Individuálny prístup

Pre nás platí: Čo klient – to osobitný prípad. Na jeho riešenie nepoužívame šablóny. Zvládneme ho presne podľa Vašich možností a potrieb. Bude Vám sedieť ako oblek šitý na mieru.

02

Profesionalita

Energetiku máme v malíčku – od domácností až po megaprojekty. Za našu odbornosť, kreativitu, pracovitosť a serióznosť hovoria výsledky. Nemáme obavy, ako nás oznámkujete práve vy.

03

Pôsobnosť

Dôkladne poznáme energetickú a vodárenskú situáciu v každom regióne. Nesedíme v kanceláriách, ale pracujeme v teréne. Sme doma na celom Slovensku.

Energetický manažment

Naša ponuka spoľahlivého a korektného energetického manažérstva platí pre všetkých odberateľov energie bez ohľadu na oblasť ich pôsobenia.

Z nášho blogu

Články

Prijímame nových pracovníkov – Vodárenský robotník

Inštitút Monitoringu a Analýz s.r.o., Koceľova 9, 821 08 Bratislava Miesto výkonu práce. Ďalšie miesto výkonu práce Chorvátsky Grob 900 25 Dátum nástupu na voľné pracovné miesto ihneď Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom) 1 500 €/mesiac (v skúšobnej dobe 3 mesiace 1 300 €/mesiac) Pracovný a mimopracovný pomer Pracovný pomer na neurčitý čas

Zobraiť článok »

Už platíme viac

Či sa nám to páči či nie, od 1. januára platíme za energie viac. Je to spôsobené nárastom cien komodít na burzách, ale… Naozaj bolo zvyšovanie cien energií nevyhnutné? Na čo všetko z vlastnej peňaženky prispievame? A dokedy? Aj na tieto otázky pre appDay.tv odpovedal bývalý riaditeľ Úradu pre reguláciu sieťových odvetví Jozef Holjenčík. viac

Zobraiť článok »